HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Çeyrek Asırdır  Mobilya sektöründe yer alan Nessa Mobilya, son 10 yıldır modüler mobilya sektöründe yön veren kuruluşların başında yer almaktadır. Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş Nessa Mobilya, trend öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir. Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyonaliteyi ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren Nessa Mobilya, Yatak ve Yemek Odaları, Koltuk Takımları, Duvar Üniteleri, Ayakkabılıklar, Portmantolar, Çalışma Masaları, Kitaplıklar gibi tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 49 yıllık aşan tüketici güveni ile Nessa Mobilya, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir. Nessa Mobilya ‘da dekorasyon adına aradığınız her şey, 100’ lerce fikir, modern mobilyalar, farklı tarzlar bir arada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Vizyonumuz

Nessa Mobilya’nın  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

Call Now Button